Przepiśnik Wielkanocny

Przepiśnik Wielkanocny

Przepiśnik Wielkanocny

Tak!
To ten projekt, o którym trąbie Wam od kilku dni!

Wpadłem na ten pomysł ze względu na sytuację, w jakiej się znajdujemy.
Uziemienie w domach spowoduje, że raczej nie spotkamy się z rodzinami na święta – co za tym idzie, nasze mamy, babcie, a może i ojcowie oraz dziadkowie nie ugotują nam swoich pysznych dań.
Trzeba zakasać rękawy i samemu zrobić sobie święta!

Co zatem wymyśliłem? Przepiśnik wielkanocny!

Po co? Żeby pomóc Wam w zorganizowaniu, a przede wszystkim w ugotowaniu świątecznych potraw podczas kwarantanny!

 

Pomyślicie sobie pewnie – Ile to kosztuje?

NIC – umówmy się, nadchodzący kryzys przeraża wystarczająco nas wszystkich. Mamy już nadto wydatków, więc nie ma sensu kupować kolejnych rzeczy. Dlatego też postanowiłem podarować Wam ten przepiśnik zupełnie za darmo. Najlepszym wynagrodzeniem dla mnie będzie świadomość, że dzięki mojemu e-bookowi sprostacie w przygotowaniu potraw na Wasz wielkanocny stół.

Miłym gestem z Waszej strony będzie udostępnienie informacji o tym e-booku na Waszych social mediach, dzięki temu może pomogę nie tylko Wam, ale i waszym znajomym i ich znajomym? Serio!

 

 

Co znajdziecie w Przepiśniku wielkanocnym ?

Przepisy na najbardziej tradycyjne i najczęściej spotykane dania pojawiające się na wielkanocnych stołach. Dzięki przepiśnikowi zrobicie swój domowy majonez i podacie go z faszerowanymi jajkami na różowo. Upieczecie swój własny domowy chleb, nastawicie zakwas na żurek, a do tego wszystkiego osłodzicie sobie życie czekoladowym mazurkiem ze słonym karmelem!

To tylko kilka z przepisów które znajdziecie w ebooku, a wszystkie przetestowaliśmy i są naprawdę pyszne!

 

 

No dobra to jak go dostać?

Nic prostszego! Wystarczy, że klikniesz w baner poniżej! Plik automatycznie pobierze się na twój telefon, tablet czy komputer. Pobrany plik otwórz i korzystaj w dowolnej chwili!

 

Opublikowany w LifeStyle, przepis
Poprzedni
Wszystkie posty
Następny

© 2023 Michał Toczyłowski. Wszelkie prawa zastrzeżone